Team

Directie


Hans De Schepper

Hans De Schepper

directeur
directie@freinetwonderwereld.be

administratief en opvoedend personeel


Karen David

Karen David

Algemeen secretariaat basisschool
secretariaat@freinetwonderwereld.be

Kim Michielsen

Kim Michielsen

Algemeen secretariaat SO, opvoedend personeel
secretariaat@erasmusatheneumessen.be

Lin Hoeijmans

Lin Hoeijmans

Algemeen secretariaat en rekenplichtige
boekhouding@erasmusatheneumessen.be

Zorgteam


Tineke Neelen

Tineke Neelen

kinderverzorgster

Tzaitl Uytdewilligen

Tzaitl Uytdewilligen

zorgcoördinator lagere school
zoco@freinetwonderwereld.be

Marijke Himschoot

Marijke Himschoot

leerlingenbegeleidster secundaire school
leerlingenbegeleiding@erasmusatheneumessen.be

Unit Oceaan


Vanessa Verresen

Vanessa Verresen

Freinetanker

Shirley Van Staay

Shirley Van Staay

leefgroep schildpad

Isabelle Iva

Isabelle Iva

leefgroep dolfijn

Yana Elst

Yana Elst

kleuterturnen

Unit poolijs


Vanessa Verresen

Vanessa Verresen

Freinetanker

Katrin Dom

Katrin Dom

ijsbeer: derde kleuterklas

Hélène Raeymakers

Hélène Raeymakers

pinguïn: leerjaar 1 en 2

Els Vercraeye

Els Vercraeye

co-leerkracht

Unit jungle


Kathleen Ruys

Kathleen Ruys

Freinetanker

Amber Jacobs

Amber Jacobs

papegaai: leerjaar 3 en 4

Eef Lenaerts

Eef Lenaerts

panter: leerjaar 5 en 6

Jill Mens

Jill Mens

co-leerkracht en Frans derde graad

Leerkrachten levensbeschouwelijke vakken


Edith Neyda

Edith Neyda

Protestantse Godsdienst (lagere school)

Johan van der put

Johan van der put

Protestantse Godsdienst (middenschool)

Ilse Dictus

Ilse Dictus

Rooms Katholieke godsdienst (lagere school)

Helga Stockbroekx

Helga Stockbroekx

Rooms Katholieke godsdienst (middenschool)

x

Islamitsche godsdienst (lagere school)

Aziz Razzok

Aziz Razzok

Islamitische godsdienst (middenschool)

Wendy Francken

Wendy Francken

Niet Confessionele Zedenleer (lagere school)

Bjorn Vervloet

Bjorn Vervloet

Niet Confessionele Zedenleer (middenschool)

Unit Oase (1ste graad So)


Hans Augustyns

Hans Augustyns

hout en bouw (2OK!)

Tine Bracaval

Tine Bracaval

Lichamelijke opvoeding, ondersteunende leerkracht

Jill Mens

Jill Mens

schilderen en decoratie (2OK!)

Marc Demesmaecker

Marc Demesmaecker

aardrijkskunde, economie en burgerschap, Engels, remediëring (1F+2F)

Karin Driessen

Karin Driessen

techniek en Maatschappij en Welzijn (2OK!)

Marijke Himschoot

Marijke Himschoot

PO, STEM-T(mechanica), Kunst en Creatie

Goele Leys

Goele Leys

PAV (1OK!)

Francisca Schulte

Francisca Schulte

leerkracht wiskunde, natuurwetenschappen, oriëntering en klasuur

Tina Speeckaert

Tina Speeckaert

PAV (1OK!), Nederlands en geschiedenis (1F+2F)

van Boxel Anja

van Boxel Anja

PAV, remediëring (2OK!)

Ondersteunend personeel


Ghalia Makioui

Ghalia Makioui

voor- en naschoolse opvang

Annick Heuten

Annick Heuten

voor- en naschoolse opvang + onderhoudsmedewerkster

Petra Beets

Petra Beets

onderhoudsmedewerkster

Jan De Coster

Jan De Coster

keuken- en onderhoudsmedewerker

Rose Gakuo

Rose Gakuo

onderhoudsmedewerkster

Nancy Wauters

onderhoudsmedewerkster

Eddy Wouters

Eddy Wouters

onderhoudsmedewerker