Team

Directie


Hans De Schepper

Hans De Schepper

directeur
directie@freinetwonderwereld.be

Martine Smets

Martine Smets

directeur

administratief en opvoedend personeel


Karen David

Karen David

Algemeen secretariaat basisschool
secretariaat@freinetwonderwereld.be

Kim Michielsen

Kim Michielsen

Algemeen secretariaat SO, opvoedend personeel
secretariaat@erasmusatheneumessen.be

Lin Hoeijmans

Lin Hoeijmans

Algemeen secretariaat en rekenplichtige
boekhouding@erasmusatheneumessen.be

Zorgteam


Tineke Neelen

Tineke Neelen

kinderverzorgster

Tzaitl Uytdewilligen

Tzaitl Uytdewilligen

zorgcoördinator lagere school
zoco@freinetwonderwereld.be

Marijke Himschoot

Marijke Himschoot

leerlingenbegeleidster secundaire school
leerlingenbegeleiding@erasmusatheneumessen.be

Unit Oceaan


Vanessa Verresen

Vanessa Verresen

Freinetanker

Shirley Van Staay

Shirley Van Staay

leefgroep schildpad

Isabelle Iva

Isabelle Iva

leefgroep dolfijn

Yana Elst

Yana Elst

kleuterturnen

Unit poolijs


Vanessa Verresen

Vanessa Verresen

Freinetanker

Katrin Dom

Katrin Dom

ijsbeer: derde kleuterklas

Hélène Raeymakers

Hélène Raeymakers

pinguïn: leerjaar 1 en 2

Els Vercraeye

Els Vercraeye

co-leerkracht

Unit jungle


Kathleen Ruys

Kathleen Ruys

Freinetanker

Amber Jacobs

Amber Jacobs

papegaai: leerjaar 3 en 4

Eef Lenaerts

Eef Lenaerts

panter: leerjaar 5 en 6

Els Corsmit

Els Corsmit

co-leerkracht en Frans derde graad

Leerkrachten levensbeschouwelijke vakken LS


x

Protestantse Godsdienst

x

Islamitsche godsdienst

Ilse Dictus

Ilse Dictus

Rooms Katholieke godsdienst

Wendy Francken

Wendy Francken

Niet Confessionele Zedenleer

Eerste graad SO


Hans Augustyns

Hans Augustyns

2OK! hout en bouw

Tine Bracaval

Tine Bracaval

Lichamelijke opvoeding, ondersteunende leerkracht

Jimmy De Haeck

Jimmy De Haeck

2OK! schilderen en decoratie

Marc Demesmaecker

Marc Demesmaecker

1F+2F: aardrijkskunde, economie en burgerschap, Engels, remediëring

Karin Driessen

Karin Driessen

techniek en 2OK! Maatschappij en Welzijn (verzorging)

Joy Elst

Joy Elst

Frans

Marijke Himschoot

Marijke Himschoot

PO, STEM-T(mechanica), Kunst en Creatie

Goele Leys

Goele Leys

1OK! PAV

Aziz Razzok

Aziz Razzok

Islamitische godsdienst

Francisca Schulte

Francisca Schulte

leerkracht wiskunde, natuurwetenschappen, oriëntering en klasuur

Tina Speeckaert

Tina Speeckaert

1OK! PAV, 1F+2F Nederlands en geschiedenis

Helga Stockbroekx

Helga Stockbroekx

Rooms Katholieke godsdienst

van Boxel Anja

van Boxel Anja

PAV, remediëring 2OK!

Bjorn Vervloet

Bjorn Vervloet

zedenleer

Ondersteunend personeel


Helena De Jonker

Helena De Jonker

voor- en naschoolse opvang

Annick Heuten

Annick Heuten

voor- en naschoolse opvang + onderhoudsmedewerkster

Petra Beets

Petra Beets

onderhoudsmedewerkster

Jan De Coster

Jan De Coster

keuken- en onderhoudsmedewerker

Rose Gakuo

Rose Gakuo

onderhoudsmedewerkster

Nancy Wauters

onderhoudsmedewerkster

Eddy Wouters

onderhoudsmedewerker